O LS a ES... můj osobní názor

01. 03. 2014 | † 31. 05. 2014 | kód autora: rwh

 Tento článek se zaměří spíše na LS a ES. Víte, docela mě mrzí, co se stalo s naším fandomem a ráda bych se k celé věci OSOBNĚ vyjádřila... Už tu jeden takový článek je, ale není ode mě a já bych opravdu řekla SVŮJ názor.

Na začátku jsme byli jedna velká rodina... zdálo se až nerozlučná. Společně jsme fandili 5 úžasným klukům, podporovali je a chránily před hnusnými hatery. Ale teď? Vždyť se na to podívejte... Hádáme se kvůli úplně nesmyslné věci... kvůli takové prkotině...! Jedna strana by nejraději viděla Louiho a Harryho spolu, druhá strana má ráda Eleanor a věří, že Elounor není fake, že jsou spolu ti dva z lásky. K této skupině patřím i já. Věřím, že Louis miluje Eleanor a ona zase jeho. Věřím, že kdyby byli Louis a Harry spolu, tak by to prostě světu oznámili a nestyděli by se za to, kdo jsou. Oni takoví nejsou. I když je samozřejmě neznám a nemůžu to vědět jistě, ale myslím si, že ZROVNA ONI by to neskrývali. Neskrývali by před námi, kdo OPRAVDU jsou.

A jak šel čas, objevovaly se videa i fotky, na kterých se Louis a Harry dávají pusy, objímají se, smějí se na sebe atd. A skupina lidí si usmyslela, že je mezi nimi něco víc, než jen velké kamarádství. Když se tak koukám na funny moments, tak mi to připadá opravdu jen jako obrovské přátelství bez zábran, ne jako by byli do sebe zamilovaní. Připadá mi to, že si prostě jen Louis a Harry už od začátku padli do oka a jsou z nich NEJLEPŠÍ přátelé. Tak to teda alespoň vidím já a rozhodně nechci nikomu brát jeho názor. Nic moc proti LS nemám, dokonce jedna moje kamarádka je Larry shipper a naše adminka – Zuzanka:)* taky. Klidně si shippujte koho chcete, mějte rádi, koho chcete, nenáviďte, koho chcete... ale PROSÍM! NEHÁDEJTE SE! I když jsme se rozdělili, pořád jsme jedna velká rodina Directioners. POŘÁD JSME RODINA! Nebuďme na sebe hnusní. Nechceme přece, aby se naše početná DIRECTIONERS FAMILY rozpadla, kvůli takové... kravině! Ani jedna strana nezná pravdu, nemůžeme jí znát, dokud nám jí sami kluci nepotvrdí, tak na co se hádat? Proč? Je to nesmyslné a hlavně ZBYTEČNÉ! Eleanor je taky jenom člověk a i kdyby dostávala zaplaceno za to, že s Louim hraje vztah, tak je to pořád jen člověk a nemusí ji nikdo urážet! Třeba ji nemáte rádi... možná jí přímo nesnášíte... ale to je VÁŠ problém a nemusí to všichni vědět, že jste ZROVNA VY Larry shipper. Opravdu říkám: Myslete si, co chcete, věřte, čemu chcete, mějte rádi, koho chcete, nenáviďte, koho chcete, ale NEBUĎTE NA SEBE HNUSNÍ a neurážejte ostatní jenom kvůli VAŠEMU OSOBNÍMU NÁZORU! Ať už jste LS nebo E...

...... Moc Vás prosím – nechte těch nesmyslných hádek, výměn názorů a urážek. Jsme přece rodina a ani jeden z nás nezná pravdu. A neprosím jen za sebe, prosím za všechny Directioners i One Direction! Určitě nejsem jediná, kdo si přeje, aby ty naše hádky už konečně přestaly. Prosím, myslete na naše kluky! Jsme tu přece od toho, abychom je podporovaly, ne abychom se vzájemně napadaly. Nemyslím si, že někdo z 1D ví, že jsme takto rozdělení, ale myslím... možná dokonce vím, že by se jim to nelíbilo a mrzelo by je to, že jsme se tak nesmyslně rozhádali. Tak ještě jednou prosím, abychom přestali vyvolávat hádky a začali so chovat normálně! Jako normální fanoušci, co podporují a milují své idoly. V našem případě nemusíme být normální, jelikož nejsme :D ale navždy je budem podporovat a milovat, ať už jsi Elounor shipper nebo Larry shipper... :-) Obě skupiny jsou Directioners. :-) Nejsme rozdílní, vůbec nejsme rozdílní! Právě naopak! Jsme každý úplně stejný, jen každý věříme něčemu jinému. To je stejný jako s náboženstvím. Možná si řeknete: "Co je to za blbost? Vždyť je to úplně něco jinýho!" Ale je to přesně naopak! Je to právě úplně stejný! Podívejte se – na Zemi existuje spousta náboženství, Křesťanství, Islám, Buddhismus... každý člověk věří něčemu jinému, ale pořád jsme lidé. Jen prostě každý vyznává něco jiného. Třeba se chovají rozdílně, mají jiné zásady, jinak žijí, ale to je jen nepatrný malý rozdíl, prostě pořád zůstáváme lidmi. A to je stejný, jako s LS a ES. Každý věří něčemu jinému. Každý se chová jinak, než ten, kdo je přesvědčený o něčem jiném, ale pořád jsme DIRECTIONERS! Pořád jsme jedna velká rodina, jen každý věříme v něco jiného, tak se prosím respektujte! Děkuji všem, co jste si to přečetli až sem a doufám, že se tato situace změní k lepšímu a ne kvůli mně, ale kvůli NÁM VŠEM! :-)

 

píše a prosí Vás adminka: Sisi :-)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.